E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlık Desteği

E-ticaret danışmanlık hizmetleri, işletmelerin ya da bireylerin, pazarlama yönündeki ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetlerinin kaliteli bir şekilde belirlenen hedef müşteri kitlelerine ulaşmasını sağlayacak süreçlerin aktif olarak işlenmesini kapsar.

5li Media Danışmanlık hizmetlerinin kapsamları, müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre değişiyor. E-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlamada satış oranlarının artırılarak rakipler arasında ön plana çıkmayı gerektiriyor. Günümüzde, bünyesinde e-ticaret danışmanı çalıştırmayan işletmeler, 5li Media e-ticaret danışmanlık hizmetlerinden faydalanabiliyor.

slider5

E-Ticaret Danışmanlığı ve İlk Kurulum Hizmetleri

5li Media Ajansı hizmetlerinden faydalanarak, e-ticarette sizi istenilen başarı seviyesine ulaştıracak profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. E-ticaret danışmanlık hizmetleri, dijital pazarlamanın yapılmasını sağlayacak olan e-ticaret sitesinin kurulumundan, satış oranlarının artarak devam edeceği tüm aşamaları kapsayacaktır.

İşletmeler çoğu zaman çeşitli kriz dönemlerinde sorunlara profesyonel çözüm arıyor. 5li Media, e-ticaret danışmanları ile tüm sorunlara profesyonel bakış sergileyerek etkili çözümleri buluyor. E-danışmanlık hizmetleri performansa dayalı en iyi büyümeyi sağlar.
Teklif Formu

Dilerseniz Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurduğunuzda 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

5li Media E-Ticaret Danışmanlığı

1459361182 office 32
E-Ticaret Danışmanı Seçimi
5li Media Ajansı destek hizmetlerinden faydalanarak, en iyi ve doğru e-ticaret danışmanı seçimi konusunda nelere dikkat edeceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. E-ticaret danışmanı seçimi, şirket kültürüne ve iş değerlerine uygun özelliklere dikkat edilerek yapılmalıdır.

İyi bir e-ticaret danışmanı, planlı çalışan, çözüm üreten, işbirlikçi, bağımsız çalışabilen eleman olmalıdır. 5li Media e-ticaret danışmanlığı hizmetleri taleplerinde, müşteri şirketin sektörü, sektördeki konumu, e-ticarete konu olan ürün ve hizmeti gibi seçeneklere göre danışman belirlemesi yapılıyor. Tüm danışmanlar belirli alanlarda profesyonel hizmet veriyor ve sektör deneyimleri ile en iyi avantajı sağlıyorlar.
offers1
1459362788 office 28
E-Ticaret Danışmanlık Süresi
5li Media e-ticaret danışmanlık hizmeti sözleşmesi yapan işletmeler, danışmanlık hizmetlerini en az 1 ay süreli olarak olabiliyor. Yapılacak olan sözleşmelerle bu süre istenildiği kadar uzatılabiliyor. E-ticarette iş planlamaları ve yönetemi uzun bir süreçtir ve bazı işlerde kısa sürede sonuç alınamamaktadır.

E-ticaretin uzun süreçli bir aşamaya sahip olduğu bilindiği için 5li Media, e-ticaret danışmanları ile tüm müşterilerine daha uzun süreli hizmetler sunuyor. E-ticaret yönetiminin bir süreç ve yüksek satış oranlarına kısa sürede ulaşmanın söz konusu olmadığı bilinmektedir.

Bize Güvenen Bazı Markalar

Hemen Teklif Al 😍

Talebiniz alındı, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

E-Ticaret Avantajları

E-ticaret yönteminin tercih edilmesi, işletme maliyetlerinin klasik pazarlamaya göre daha düşük olmasıdır. Fiziki mağaza tasarımı, kirası, personel sayısı, gider seçenekleri işletmelerin maliyetini artırıyor. E-ticaret yapan işletmeler, mağaza hizmeti vermek zorunda olmadığı için kira, personel gideri gibi çeşitli gider kalemlerinden kurtuluyor ve 7/24 hizmet vererek daha az maliyetle daha çok satış yapabiliyor.

5li Media e-ticaret danışmanlığı hizmetlerini almaya başladığınızda ilk önce e-ticaret yapacağınız sitesinin kurulumu ile işe başlanıyor. Hedef kitleye ulaşma, sadece bulunulan konum değil dünya genelindeki müşterilere ulaşabilme açısından e-ticaretin avantajı çok büyüktür.

E-Ticaret Danışmanlığı İle E-ticaret

E-ticaret yapabilmeniz için ne satacağınızı bilmeli ve ona göre Pazar araştırması yapmalısınız. 5li Media Danışmanlık Ajansı, e-ticaret danışmanlarının yardımı ile işletmelerin e-ticareti daha kontrollü ve güvenli yapmalarını sağlıyor. E-ticaret danışmanları, rakiplerin daha iyi tanınabilmesi için çeşitli araştırmalar yapar ve satış stratejileri geliştirir.

E-ticaret siteniz üzerinden sadece kendi mağazanızdaki ürünleri değil anlaşmalar yaparak farklı mağazalardaki ürünleri de satabiliyorsunuz. Bu daha geniş müşteri kitlesine ulaşmanızı ve müşterilerinize daha fazla ürün çeşidi sunmanızı sağlayacaktır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-ticaret nedir ve nasıl yaparım diye düşünmeye başlayanlar, yeni fikirler ortaya koyduktan sonra e-ticaret sitesine ihtiyaçları vardır. E-ticaret sitesi kurulumu için 5li Media e-ticaret danışmanlık hizmetleri her türlü çözüm önerilerini sunacaktır. E-ticaret sitesi kurulumu için ilk önce site altyapı sistemi belirleniyor ve kurulum aşamasına geçiliyor. E-ticaret sitesi, sektör yapısına ya da satılacak olan ürün türlerine göre özel tasarlanır.

E-ticaret sitesinin görsel açıdan iyi olması dijital pazarlama için yeterli değildir. 5li Media e-ticaret danışmanları, e-ticaret sitesinde olması gereken ödeme yöntemleri, müşteri destek hizmetleri gibi önemli bölümlerin müşteri beklentilerine göre düzenlenmesini sağlar.

E-ticaret Danışmanı İle Çalışmanın Avantajları

E-ticarete atılan ya da atılmış olanlar, hedefledikleri başarılara ulaşabilmek için e-ticaret danışmanlık hizmeti almalıdır. E-ticaret danışmanı ile çalışmanın avantajları şunlardır.

 • E-ticaret sitenizin geliştirilmesini sağlar,
 • Dijital pazarlamada bir sonraki aşamada ne yapacağınızı belirler,
 • E-ticaret sitenizin arama motorlarında ön plana çıkmasını sağlar,
 • Düşük maliyetle daha yüksek satış yapılmasını sağlar,
 • Müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlayan stratejiler belirler,
 • Müşteri memnuniyeti ile markanızın tanınmasını ve büyümesini sağlar,
 • Dijital pazarlama ile karlılığınızın yükselerek artmasını sağlar,

E-ticaret danışmanlık hizmetleri ile web sitesinin kurulumu, yönetimi, müşteri ilişkileri ve satış sonrası işlemlere kadar çeşitli konularda destek olunur.

Neden E-Ticaret Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Danışmanlık hizmetleri, yapılacak iş konusunda daha profesyonel adımların atılması ve düşük maliyetlerle büyük karlılıkların elde edilmesi için alınır. E-ticaret danışmanlığı hizmetlerini 5li Mediandan almaya başladığınızda, profesyonel danışmanlar ihtiyacınız olan her türlü desteği sunacaktır. Şu işlem aşamalarından dolayı e-ticaret danışmanlığı hizmeti almalısınız.

 • E-ticaret planlaması,
 • E-ticaret sitesi seçimi ve tasarımı,
 • E-ticaret sitesinin yönetimi,
 • Reklam çalışmaları,
 • Arama motoru optimizasyonu,
 • Pazaryeri entegrasyonları,
 • Dijital satış işlemleri,

Tüm bu danışmanlık aşamaları profesyonel olarak yürütülüyor ve markaların uluslararası pazarda rakiplerinin önünde yer alarak satış grafikleri sürekli artırılıyor. E-ticaret danışmanlık hizmeti almaya başladığınızda, dijital pazarlamaya 1-0 önde başlarsınız. Yurtdışı pazarlarda iş yapabilmek için farklı ülkelerin e-ticaret kültürü ve yasalarına uyumlu işler yaparsınız.