Hakkımızda

5li Media Hakkında

5li Media Dijital Performans Ajansı olarak sektörde uzun yıllar hizmet vermenin ve tüm hizmet alanlarında başarılı olmanın gururunu yaşıyoruz. Günümüzde, dünyada tüm sistemler ve sektörler dijitalleşme yolunda ilerlerken, markalara, işletmelere destek olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğe ve yaratıcılığa önem verin firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi çözüm önerilerini sunuyoruz. Talep edilen hizmetlerle ilgili analiz ve stratejileri, uzman kadromuz ile belirliyor, dijital hizmetlerin en üst kalitesi sunulmasını sağlıyoruz. Trabzon merkezli hizmetlerimizden, Türkiye’nin her yerindeki kişi ve firmalar faydalanabiliyor.

Dijital pazarlama ve reklamcılık hizmetlerinde, sektörü en iyi tanıyan, yaratıcılık prensibi ile en iyi çalışmaları yapan, müşteri beklentilerini bilen ve eksiksiz olarak karşılayan firmayız. Sektörün gelişmesine katkı sunabilmek için yeni hedefleri ve beklentileri tanımlayıp, bunları yapılacak işlere üst düzeyde yansıtmayı hedefliyoruz. Teknolojiyi doğru ve etkin kullanan, dijital pazarlama, dijital reklamcılık, içerik pazarlama, web tasarımı, danışmanlık hizmetleri gibi tüm hizmetleri profesyonel olarak sunmaya, müşteri memnuniyetini artırmaya çalışıyoruz.

Sektörle ilgili hizmetlerimizi sunarken vizyonumuzu her zaman beklentilerin üzerinde çalışmalar yapmak olarak belirledik. Gelişen ve değişen dünyada insanların ve firmaların beklentileri de sürekli değişiyor. Özgürlükçü yaklaşımımız ile yaratıcı çalışmaların ortaya konulmasını sağlıyoruz. Tüm müşterilerimizde uzun vadeli çalışmalar yapmayı hedefliyor, sunulan tüm hizmetlerde kaliteye, işbirliğine, özgün fikirlere yer veriyoruz. Müşteri beklentilerini anlıyor, tanımlıyor ve yapılan taleplerin üzerinde yeni çalışmalar yaparak en etkili çözümlerin sunulmasını sağlıyoruz.

 1. time line thumb
  Jul, 2022
  Neler Yapıyoruz?

  5li Media Dijital Performans Ajansı olarak sektörde güvenilir, kaliteli, profesyonel hizmetler sunuyoruz. Dijital pazarlama faaliyetlerinde neler yapılması gerektiğini belirledik ve müşterilerimizin ihtiyaçları olan alanlarda en iyi çözüm önerilerini sunmaya başladık. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için neler yapıyoruz?

  • Web tasarımı,
  • Seo,
  • Seo analizi,
  • İçerik pazarlama,
  • Dijital reklamcılık,
  • Sosyal medya yönetimi,
  • Kreaktif hizmetler,
  • Dijital pazarlama danışmanlığı,
  • Dijital pazarlama eğitimleri,
  • E-ihracat danışmanlık hizmetleri,

   

  Tüm hizmet türlerinde deneyim sahibi ve alanında uzmanlaşmış ajans olarak hizmet veriyoruz. Dijital pazarlama sektöründe yer almak isteyen herkes hizmetlerimizden faydalanabiliyor. Bireysel ya da kurumsal web tasarımının yanı sıra dijital pazarlama ile ilgili her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla sunuluyor.

Güçlü Ekip, Yüksek Memnuniyet

5li Media olarak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyet duyabilmesi için her türlü çabayı göstermeyi ve hizmetlerimizin kesintisiz sunulduğunu taahhüt ediyoruz. Tüm hizmetlerimiz, müşteri odaklı olarak planlanır ve %100 müşteri memnuniyeti oluşturulacak şekilde sunulur. İşlem öncesi ve sonrası her türlü destek hizmeti sunuyor, tüm müşterilerimize her zaman yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Müşteri taleplerini aldıktan sonra ihtiyaçlarına uygun çözümleri üretiyor ve öneriler sunuyoruz. Her zaman profesyonel yaklaşım sergiliyor, hedef kitlemizi etkilemeyi ve kaliteli hizmetler almalarını sağlıyoruz.
1457126299 code optimization
Web Tasarım
Gelişen dünyada insanlar ve firmalar, hizmetlerini, ürünlerini tanıtabilmek, hedef kitlelerine ulaşabilmek ve iletişim kurabilmek için web sitelerine ihtiyaç duyuyor. İyi bir web sitesi, internet dünyasındaki kalitenizi ve güvenilir olduğunuzu gösterecektir. Dijital pazarlamada da en önemli araçlardan birisi web siteleridir. Manda dijital pazarlama ajansı hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde, uzmanlarımız, kurumsal yapınıza göre sizlere en uygun web tasarım çözümlerini sunacak ve talep edilen web sitesini kısa sürede teslim edecektir.
1456953255 Person user profile man avatar login
Dijital Pazarlama
5li Media Dijital Performans Ajansı, sektörde edinmiş olduğu tüm deneyimleri müşterilerine en iyi şekilde aktarıyor. Dijital pazarlama alanında müşterilerimizin nelere ihtiyacı olduğunu belirliyor, belirlenen ihtiyaçlara göre özel çalışmalar yapıyoruz. Pazarlanacak ürün ya da hizmet türüne göre analiz çalışmaları yaptıktan sonra elde edilen verilere göre geliştirilebilir, yeni çözüm önerileri ortaya koyuyoruz. Dijital pazarlama, birçok halkanın iç içe geçtiği bir sektördür. Başarılı olabilmek için tüm halkaların oluşturulması ve doğru kullanılması gerekiyor. 5li Media Dijital Performans Ajansı olarak tüm hizmet seçeneklerimizi, bu halkaları oluşturacak şekilde sunuyoruz. Dijital pazarlamanın bir bütün olduğunu biliyor, bunu müşterilerimize anlatıyor, tüm işlemler birlikte kullanıldığında pazarlama hedefine ulaşılabileceğini gösteriyoruz. Dijital pazarlamada doğru zamanda doğru müşteriye ulaşmak önemlidir ve ajansımız sunduğu destek hizmetleri ile düşük maliyetlerle daha fazla pazarlama yaparak hedefinize ulaşmasını sağlıyor.
1456953423 service 05
SEO
Web siteniz üzerinden dijital pazarlama yapabilmek için hedef kitlenin dikkatini çekebilmeli ve sitenizin ziyaret trafiğini artırabilmelisiniz. Bunun için yapılması gereken en önemli konu, web sitesinin ve içeriklerin seo uyumlu olmasıdır. Seo analizi çalışmalarımız ile web sitesinin ziyaretçi trafiğinin artmasına engel olan nedenleri ortadan kaldırıyor, web sitenizin arama motoru arama sonuçlarında üst sıralarda görünmesini sağlıyoruz. Seo analizi çalışmaları, hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştırdığı için dijital pazarlama alanında da hedeflediğiniz başarıya kısa sürede ulaştırıyor. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları, dijital pazarlamanın önemli parçalarından birisidir ve tüm çalışmalarımız bu bilinçle yapıyoruz. Her zaman müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya ve web sitesi organik trafik oluşturulmasını ve dijital pazarlamada hedefe ulaşılmasına katkı sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Dijital pazarlama danışmanlık hizmetlerimizde de geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz. 5li Media Dijital Performans Ajansı hizmetlerinden faydalanmaya karar verdiğinizde, danışmanlık hizmeti talebinde bulunabiliyorsunuz. • Dijital pazarlama danışmanlığı, • Dijital reklam danışmanlığı, • Seo danışmanlığı, • Sosyal medya danışmanlığı, Tüm müşterilerimiz bu alanlarda en iyi hizmeti alabiliyor ve kendilerini, markalarını, firmalarını dijital pazarlama alanında geliştirebiliyor. Profesyonel kadromuzla sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizde hedeflerinize doğru yürümenizi ve belirlediğiniz hedeflere doğru adımlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

5li Media Markalar

Bizi tercih eden markalarımızdan bazıları. Başarısızlıkla sonuçlanan yüzlerce girişim arasında yer almak istemiyorsan uzman ekibi ile 5li Media senin ve markanın yanında.